A SPORT XXI. PROGRAM SIKERE!

Százhalombatta, hajrá, hajrá, Batta!
2016-04-12
Duatlon megyei bajnok: Boni, Dóri és a Lány csapat!!!
2016-04-12

A SPORT XXI. PROGRAM SIKERE!

47 egyesület 628 versenyzője adta le a nevezését a versenyre. 126 újonc B, 191 újonc A, 169 gyermek és 142 serdülő sportoló.

Célba érkezett 123 újonc B, 176 újonc A, 154 gyermek, 103 serdülő versenyző. A győztesek az UTE, a Martfű, a Kropkó team, Szarvas, TVK, Villám és a Balaton team csapataiból kerültek ki.

2012. május 06.-án harmadik alkalommal rendezte meg a Százhalombattai VUK SE triatlon szakosztálya és lelkes rendező csapata ezt a fantasztikus, óriási rendezvényt. Biztosabban, felkészültebben, sok- sok munkával készültek a rendezők.

A gazdasági válsággal dacolva fejlődik a triatlon utánpótlás ez által ez a verseny is.

Nagyon szép időt kaptunk ajándékba az égiektől. Minden adott volt a színvonalas versengéshez.

Az időjárás alkalmazkodott a triatlonosokhoz. Ez a korosztály, ezek az utánpótlásedzők annyira jókedvűek, pozitívak, hogy a felhőket is elkergették. Öröm volt látni a sok boldog versenyzőt, szülőt, érdeklődőt.

46 egyesület versenyzői vették fel a rajtszámaikat. Veresegyház, Debrecen, Esztergom, Dabas, kiemelkedően sok versenyzőt indítottak. Fantasztikus versenyek zajlottak és eredmények születtek.

Új színfolt volt az online közvetítés. Ennek köszönhetően 3 földész, 10 ország, 76 város 6509 nézője kísérte figyelemmel a versenyt.

Támogatás és tombola: Első és legfontosabb támogatónk a Sport XXI. program, Százhalombatta Polgármestere, a Hauser kerékpár gyártó és forgalmazó Kft, a Mohácsi cukrászda, az Ebatta pizzéria. A támogatók lehetővé tették a verseny megrendezését, ezen kívül nívós ajándékokkal támogatták a versenyt. Minden győztes megkapta Százhalombatta kabala állatát a GYAPIT, valamint érmek és oklevelek garmadát osztottuk ki. Minden célba érkező egyedi befutó érmet kapott

Az eredmények a Triatlon szövetség honlapján találhatóak.